Oferta lokalowa

Ulica: 1-GO MAJA 30
Powierzchnia: 52,56+ 36,m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-HANDLOWEGO. LOKAL POSIADA WITRYNĘ I DWA WEJŚCIA : GŁÓWNE ORAZ OD STRONY ZAPLECZA. DO LOKALU PRZYNALEŻĄ POMIESZCZENIA PIWNICZNE O POW. 36,16 M2. LOKAL WYPOSAŻONY W INSTALACJE C.O., WOD - KAN. Z ZIMNĄ WODĄ, ELEKTRYCZNĄ. MEDIA W LOKALU SĄ OPOMIAROWANE I ROZLICZANE. LOKAL MOŻE BYC PRZEZNACZONY NA DZIAŁALANOŚC HANDLOWO-USŁUGOWĄ.
Ulica: 1-GO MAJA 30
Powierzchnia: 80,24m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-HANDLOWEGO. LOKAL POSIADA WITRYNY I DWA WEJŚCIA : GŁÓWNE ORAZ OD STRONY ZAPLECZA. LOKAL WYPOSAŻONY W INSTALCJE C.O., WOD. KAN Z CIEPŁĄ I ZIMNĄ WODĄ, ELEKTRYCZNĄ. MEDIA W LOKALU OPOMIAROWANE I ROZLICZANE. LOKAL MOŻE BYC PRZEZNACZONY NA DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWĄ.
Ulica: WIGILIJNA 8-9
Powierzchnia: 159,34m2
LOKAL UŻYTKOWY POŁOŻONY NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO Z JEDNYM WEJŚCIEM OD STRONY ULICY WIGILIJNEJ. LOKAL SKŁADA SIĘ Z SALI GŁÓWNEJ ORAZ ZAPLECZA KUCHENNEGO NA PARTERZE, ANTRESOLI ORAZ POMIESZCZEŃ W POZIOMIE PIWNICY. LOKAL PRZYSTOSOWANY DO PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GASTRONOMICZNEJ. W LOKALU ZNAJDUJE SIĘ INSTALACJA C.O., WOD.KAN. Z CIEPŁĄ I ZIMNA WODĄ, ELEKTRYCZNA. mEDIA W LOKALU SA OPOMIAROWANE I ROZLICZANE.

Grafik zajęć prowadzonych w świetlicy

GRAFIK  ZAJĘĆ PROWADZONYCH  W ŚWIETLICY OSIEDLOWEJ

PRZY UL. PŁK. ST. DĄBKA 64

Zajęcia prowadzone są od godz. 16.00 do godz.19.00 

 

DZIEŃ TYGODNIA

SALA DUŻA

SALA MNIEJSZA

SALA KOMPUTEROWA

Poniedziałek

 

Sekcja Tenisa Stołowego

Instruktor – Zbigniew Piasecki

Sekcja „Facetów Nie Do Zdarcia”

Instruktor – Stanisław Puchalski

-

 

Wtorek

Sekcja Sportowa Klubu Seniora

 

Ostatni wtorek miesiąca - spotkanie ogólne członków Klubu Seniora.

Kub Filatelistów

Zarząd – Przewodniczący Karol Wyszyński

Sekcja Zajęć Komputerowych

Instruktor – Krzysztof Pytliński

Środa

Sekcja rękodzieła i kulinarna  

Klubu Seniora 

 

Sekcja Szachowa Rekreacyjno – Szkoleniowa

Instruktor – Adam Haratym

 

-

Czwartek

Sekcja Tenisa Stołowego

Instruktor – Zbigniew Piasecki

Sekcja Brydżowa

Opiekun – Zofia Dmowska

 

Sekcja Zajęć Komputerowych

Instruktor – Krzysztof Pytliński

Piątek

Klub Sportowy „KORONA”

Instruktor – Stanisław Chmielewski

 

Sekcja Szachowa Rekreacyjno – Szkoleniowa

Instruktor – Adam Haratym

 

-