Oferta lokalowa

Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 65,64m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 30
Powierzchnia: 52,81m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z ciepłą i zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 44
Powierzchnia: 101,50m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajdue się instalacja wod. - kan. z ciepła i zimna wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowaene i rozliczane.
Ulica: Płk. Dąbka 64
Powierzchnia: 27,50m2
Lokal usytuowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada wejście główne oraz witrynę. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową.
Ulica: Mączna 2A
Powierzchnia: 53,53m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w sąsiedztwie pomnika "Solidarności".  Lokal posiada dwa wejścia ( główne i od strony zaplecza) i witrynę na całej szerokości pomieszczenia. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową. 

Ogłoszenie o wyborze oferty na roboty elektryczne

 

 

                                                                                                          

Elbląg, dnia 23.12.2013r.

 

ZAWIADOMIENIE ESM SIELANKA O WYBORZE OFERTY

z ofert złożonych na przetarg nieograniczony ogłoszony na dzień 16.12.2013r na:

 

Wykonanie robót remontowych w zakresie wymiany oświetlenia na klatkach schodowych w piwnicach i pomieszczeniach wspólnego użytku w zasobach ESM „Sielanka” w Elblągu

 

 

1.Zamawiający wybrał:

a) Firmę

 

UNIBEL Spółka z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Rybna 18   

 

 

 

2.Pozostali Oferenci, którzy złożyli oferty:

 

b) Firma

ITERM  Iwona Ziajka, 82-300 Elbląg, ul. Traugutta 76c/6

która ze względu na uchybienia formalne nie podlegała  ocenie.

 

c) Firma

„ELBART” Zakład Usługowy Stefan Kozłowski,  11-200  Bartoszyce, ul. Warszawska 1/3

 

d) Firma

ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Jerzy Łyszkiewicz,82-300 Elbląg, ul. Nowodworska 10d

 

 

 

 

Dziękujemy za złożenie ofert do przetargu. Ogłoszenie zostaje opublikowane na tablicy i stronie internetowej  Zamawiającego.

 

 

       Zarząd ESM „Sielanka”