Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 37,51m2
Lokal położony na piętrze budynku handlowo-usługowego w bezpośrenim sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, okna na dwie strony budynku,  składa się z dwóch pom. usługowych, przedpokoju oraz WC. W lokalu znajduje się instalacja wod.-kan, centralnego ogrzewania i elektryczna. Media w lokalu są opomiarowane. 
Ulica: 1-go Maja 28
Powierzchnia: 18,30m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowych. Lokal składa się z jednego pomieszczenia handlowego oraz wydzielonego pom. WC, posiada jedno wejście do lokalu. Lokal może byc przeznaczony na działalność handlowo-usługową lub biurową. W lokalu znajduje sie instalacja centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjna, elektryczna, media są opomiarowane.
Ulica: Płk. Dąbka 79
Powierzchnia: 231,40m2
Lokal znajduje się na piętrze budynku handlowo-usługowego, składa się z kilku pomieszczeń o różnej wielkości z możliwością połączenia. Lokal może być przeznaczony na dowolny rodzaj działalności ( przez ostatnie lata mieściła sie w nim lokalna telewizja ). Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wod.-kan. ( dwie toalety), elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 82,00m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego z przeznaczeniem na działalność handlowo-usługową. Posiada dwa wejścia - główne oraz od zaplecza oraz duże witryny na całej szerokości lokalu. Wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, wod.-kan., elektryczną - media w lokalu są opomiarowane.
Ulica: Hetmańska 26
Powierzchnia: 106,76m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada jedno wejście oraz duże witryny na całej szerokości lokalu. Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, elektryczną, media w lokalu są opomiarowane. W lokalu przez kilkanaście lat prowadzona była działalność turystuczna.  Lokal może być przezanczony na działalność handlową, usługowo - biurową. Możliwość najmu lokalu od 01.02.2019 roku.

Ogłoszenie o wyborze oferty na roboty elektryczne

 

 

                                                                                                          

Elbląg, dnia 23.12.2013r.

 

ZAWIADOMIENIE ESM SIELANKA O WYBORZE OFERTY

z ofert złożonych na przetarg nieograniczony ogłoszony na dzień 16.12.2013r na:

 

Wykonanie robót remontowych w zakresie wymiany oświetlenia na klatkach schodowych w piwnicach i pomieszczeniach wspólnego użytku w zasobach ESM „Sielanka” w Elblągu

 

 

1.Zamawiający wybrał:

a) Firmę

 

UNIBEL Spółka z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Rybna 18   

 

 

 

2.Pozostali Oferenci, którzy złożyli oferty:

 

b) Firma

ITERM  Iwona Ziajka, 82-300 Elbląg, ul. Traugutta 76c/6

która ze względu na uchybienia formalne nie podlegała  ocenie.

 

c) Firma

„ELBART” Zakład Usługowy Stefan Kozłowski,  11-200  Bartoszyce, ul. Warszawska 1/3

 

d) Firma

ENERGETYK Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Jerzy Łyszkiewicz,82-300 Elbląg, ul. Nowodworska 10d

 

 

 

 

Dziękujemy za złożenie ofert do przetargu. Ogłoszenie zostaje opublikowane na tablicy i stronie internetowej  Zamawiającego.

 

 

       Zarząd ESM „Sielanka”