Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 37,51m2
Lokal położony na piętrze budynku handlowo-usługowego w bezpośrenim sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, okna na dwie strony budynku,  składa się z dwóch pom. usługowych, przedpokoju oraz WC. W lokalu znajduje się instalacja wod.-kan, centralnego ogrzewania i elektryczna. Media w lokalu są opomiarowane. 
Ulica: Teatralna 27
Powierzchnia: 110,00m2
Lokal użytkowy położony na parterze budynku handlowo-usługowego. Lokal składa sie z sali głównej oraz pomieszczeń zaplecza. Lokal posiada wejście główne oraz wyjściwe od zaplecza oraz witrynę na całą szerokość sali głównej. Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, elektryczną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 28
Powierzchnia: 18,30m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowych. Lokal składa się z jednego pomieszczenia handlowego oraz wydzielonego pom. WC, posiada jedno wejście do lokalu. Lokal może byc przeznaczony na działalność handlowo-usługową lub biurową. W lokalu znajduje sie instalacja centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjna, elektryczna, media są opomiarowane.
Ulica: Płk. Dąbka 79
Powierzchnia: 231,40m2
Lokal znajduje się na piętrze budynku handlowo-usługowego, składa się z kilku pomieszczeń o różnej wielkości z możliwością połączenia. Lokal może być przeznaczony na dowolny rodzaj działalności ( przez ostatnie lata mieściła sie w nim lokalna telewizja ). Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wod.-kan. ( dwie toalety), elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane.
Ulica: Płk. Dąbka 79
Powierzchnia: 136,60m2
Lokal położony na parterze budynku handlowo-usługowego z przeznaczeniem na działalność handowo-usługową lub inną. Lokal w trakcie wydzielania będzie posiadał dwa wejścia - główne oraz od zaplecza oraz witryny. Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wod. kan. oraz elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane.

Banery i tablice reklamowe

Ogłoszenie - najem ścian

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka”

z siedzibą w Elblągu ul. Gwiezdna 26/27

informuje, że dysponuje wolnymi powierzchniami ścian budynków do wynajmu pod banery, tablice reklamowe itp.

Warunki najmu powierzchni ścian uzgadniane są indywidualnie do konkretnej lokalizacji w oparciu o ofertę zainteresowanego podmiotu, w zależności od wielkości reklamy i zakładanego okresu najmu. Koszt montażu – demontażu reklamy (uzbrojenia ściany) obciąża najemcę ściany.

Ponadto informujemy, że na czterech ścianach budynków dysponujemy gotowym uzbrojeniem, na którym można umieścić banery reklamowe o wskazanych wymiarach lub też wykorzystać powierzchnię ściany według indywidualnych potrzeb.

Fotografie ścian budynków z przygotowanym uzbrojeniem prezentujemy w załącznikach do pobrania.

1. Królewiecka 79 - pobierz

2. Płk Dąbka 79,28 - pobierz

3. Teatralna 28 - pobierz

4. 12 Lutego 32 - pobierz

5. Plac Jagiellończyka 6 - pobierz

6. Płk Dąbka 26 - pobierz

7. Płk Dąbka 26,28,30,41 - pobierz

8. Jaśminowa 33 Robotnicza 160 - pobierz

9. Bażyńskiego 31-39 Pilgrima 1-9 - pobierz

10. Władysława IV 5 - pobierz

11. Płk Dąbka 67,69 - pobierz

12. Płk Dąbka 82-84,76 - pobierz

13. Brzeska 32 - pobierz

14. Brzeska 34.29-31 - pobierz

15. Płk. Dąbka 5-11