Oferta lokalowa

Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 65,64m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 30
Powierzchnia: 52,81m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z ciepłą i zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 44
Powierzchnia: 101,50m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajdue się instalacja wod. - kan. z ciepła i zimna wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowaene i rozliczane.
Ulica: Płk. Dąbka 64
Powierzchnia: 27,50m2
Lokal usytuowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada wejście główne oraz witrynę. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową.
Ulica: Mączna 2A
Powierzchnia: 53,53m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w sąsiedztwie pomnika "Solidarności".  Lokal posiada dwa wejścia ( główne i od strony zaplecza) i witrynę na całej szerokości pomieszczenia. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową. 

Banery i tablice reklamowe

Ogłoszenie - najem ścian

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka”

z siedzibą w Elblągu ul. Gwiezdna 26/27

informuje, że dysponuje wolnymi powierzchniami ścian budynków do wynajmu pod banery, tablice reklamowe itp.

Warunki najmu powierzchni ścian uzgadniane są indywidualnie do konkretnej lokalizacji w oparciu o ofertę zainteresowanego podmiotu, w zależności od wielkości reklamy i zakładanego okresu najmu. Koszt montażu – demontażu reklamy (uzbrojenia ściany) obciąża najemcę ściany.

Ponadto informujemy, że na czterech ścianach budynków dysponujemy gotowym uzbrojeniem, na którym można umieścić banery reklamowe o wskazanych wymiarach lub też wykorzystać powierzchnię ściany według indywidualnych potrzeb.

Fotografie ścian budynków z przygotowanym uzbrojeniem prezentujemy w załącznikach do pobrania.

1. Królewiecka 79 - pobierz

2. Płk Dąbka 79,28 - pobierz

3. Teatralna 28 - pobierz

4. 12 Lutego 32 - pobierz

5. Plac Jagiellończyka 6 - pobierz

6. Płk Dąbka 26 - pobierz

7. Płk Dąbka 26,28,30,41 - pobierz

8. Jaśminowa 33 Robotnicza 160 - pobierz

9. Bażyńskiego 31-39 Pilgrima 1-9 - pobierz

10. Władysława IV 5 - pobierz

11. Płk Dąbka 67,69 - pobierz

12. Płk Dąbka 82-84,76 - pobierz

13. Brzeska 32 - pobierz

14. Brzeska 34.29-31 - pobierz

15. Płk. Dąbka 5-11