Oferta lokalowa

Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 65,64m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 30
Powierzchnia: 52,81m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z ciepłą i zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 44
Powierzchnia: 101,50m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajdue się instalacja wod. - kan. z ciepła i zimna wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowaene i rozliczane.
Ulica: Płk. Dąbka 64
Powierzchnia: 27,50m2
Lokal usytuowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada wejście główne oraz witrynę. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową.
Ulica: Mączna 2A
Powierzchnia: 53,53m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w sąsiedztwie pomnika "Solidarności".  Lokal posiada dwa wejścia ( główne i od strony zaplecza) i witrynę na całej szerokości pomieszczenia. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową. 

Szkolenia, uroczystości rodzinne

OFERTA WYNAJMU

 

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „SIELANKA”

zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu dwóch sal w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Płk. Dąbka 64 w Elblągu.  Obiekt mieści się w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczony na organizację konferencji, szkoleń, zebrań, itp. oraz uroczystości rodzinnych.

Oferujemy do dyspozycji dwie sale. Jedna z nich o powierzchni około 190 m2, przeznaczona do 100 osób, druga o powierzchni około 90 m2 do 50 osób. Obydwie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran, opuszczane rolety na oknach, telewizor z naziemną tv, naturalne światło, oświetlenie sufitowe, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie, stoły oraz krzesła tapicerowane.  Oferowane do wynajmu sale znajdują się na I piętrze pawilonu z wejściem od strony bezpłatnego parkingu z miejscami postojowymi. W obiekcie zainstalowana została winda osobowa ułatwiająca dostęp do pomieszczeń osobom niepełnosprawnym. Bezpośrednio przy salach znajdują się odrębnie toalety damska i męska.

Na tej samej kondygnacji znajduje się pomieszczenie kuchenne wyposażone w zastawę kawową, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz kuchenkę elektryczną. Istnieje możliwość samodzielnego przygotowania i odgrzania napoi i posiłków bądź zamówienia obsługi cateringowej.

 

  WARUNKI WYNAJMU

 Wynajmem komercyjnym objęte mogą być zarówno dni powszednie od godz. 8:00 do 15:00 jak i dni wolne od pracy tj. sobota-niedziela.

 Wynajem Świetlicy w dni powszednie z przeznaczeniem na konferencje, szkolenia itp.

1 godz. – 100 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla członków Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne – 250 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i starty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla pozostałych osób Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne.

Uroczystości rodzinne – 350 zł.

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

 

Pobierz pełną ofertę wynajmu

Pobierz wniosek o wynajem