Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 73,54 m2
Lokal usługowy usytuowany na piętrze pawilonu handlowo-usługowego z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, witrynę oraz okna. Lokal wyposażony w intalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną z zimną wodą, elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane do zużycia. Od wielu lat w lokalu funjonował salon fryzjerski.  
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 48,40m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal posiada witryny i dwa wejścia : główne i od zaplecza. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wod. -kan. Media w loklau są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 87
Powierzchnia: 69,16m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada witryny, dwa wejścia : główne i od storny zaplecza budynku. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania, elektryczne, wod. - kan. Media w lokalu są opomiarowane. 

Szkolenia, uroczystości rodzinne

OFERTA WYNAJMU

 

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „SIELANKA”

zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu dwóch sal w Świetlicy Osiedlowej przy ul. Płk. Dąbka 64 w Elblągu.  Obiekt mieści się w centrum miasta w atrakcyjnej lokalizacji, przeznaczony na organizację konferencji, szkoleń, zebrań, itp. oraz uroczystości rodzinnych.

Oferujemy do dyspozycji dwie sale. Jedna z nich o powierzchni około 190 m2, przeznaczona do 100 osób, druga o powierzchni około 90 m2 do 50 osób. Obydwie sale wyposażone są w rzutnik multimedialny, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy, ekran, opuszczane rolety na oknach, telewizor z naziemną tv, naturalne światło, oświetlenie sufitowe, klimatyzacja, ogrzewanie miejskie, stoły oraz krzesła tapicerowane.  Oferowane do wynajmu sale znajdują się na I piętrze pawilonu z wejściem od strony bezpłatnego parkingu z miejscami postojowymi. W obiekcie zainstalowana została winda osobowa ułatwiająca dostęp do pomieszczeń osobom niepełnosprawnym. Bezpośrednio przy salach znajdują się odrębnie toalety damska i męska.

Na tej samej kondygnacji znajduje się pomieszczenie kuchenne wyposażone w zastawę kawową, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, zmywarkę, kuchenkę mikrofalową oraz kuchenkę elektryczną. Istnieje możliwość samodzielnego przygotowania i odgrzania napoi i posiłków bądź zamówienia obsługi cateringowej.

 

  WARUNKI WYNAJMU

 Wynajmem komercyjnym objęte mogą być zarówno dni powszednie od godz. 8:00 do 15:00 jak i dni wolne od pracy tj. sobota-niedziela.

 Wynajem Świetlicy w dni powszednie z przeznaczeniem na konferencje, szkolenia itp.

1 godz. – 100 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla członków Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne

Uroczystości rodzinne – 250 zł

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i starty) podlegającej zwrotowi.

Wynajem Świetlicy dla pozostałych osób Spółdzielni w dni wolne z przeznaczeniem na uroczystości rodzinne.

Uroczystości rodzinne – 350 zł.

500 zł kaucji (zabezpieczającej ewentualnie powstałe zniszczenia i straty) podlegającej zwrotowi.

 

Pobierz pełną ofertę wynajmu

Pobierz wniosek o wynajem