Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 73,54 m2
Lokal usługowy usytuowany na piętrze pawilonu handlowo-usługowego z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, witrynę oraz okna. Lokal wyposażony w intalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną z zimną wodą, elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane do zużycia. Od wielu lat w lokalu funjonował salon fryzjerski.  
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 48,40m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal posiada witryny i dwa wejścia : główne i od zaplecza. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wod. -kan. Media w loklau są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 87
Powierzchnia: 69,16m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada witryny, dwa wejścia : główne i od storny zaplecza budynku. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania, elektryczne, wod. - kan. Media w lokalu są opomiarowane. 

Warunki techniczne - wymiana drzwi do lokalu

 

Warunki techniczne, jakie powinny być spełnione przy wymianie drzwi zewnętrznych do lokalu mieszkalnego

 1. Wymieniane drzwi muszą posiadać takie same wymiary i otwierać się jak dotychczas.
 2. W przypadku montażu drzwi wejściowych otwierających się na zewnątrz (na klatkę schodową), które po pełnym otwarciu ograniczać będą drogę ewakuacyjną mieszkańców klatki schodowej muszą zostać wyposażone w samozamykacz.
 3. Wysokość progu nie może przekraczać 20 mm.

Po zamontowaniu nowych drzwi przyległe ściany klatki schodowej należy doprowadzić do stanu pierwotnego tj. uzupełnienie tynków i powłok malarskich według technologii Spółdzielni zastosowanej na klatce schodowej. Lamperia wykonana jest w trwałej technologii na którą składają się następujące warstwy: - grunt z piaskiem kwarcowym, podkład, płatki dekoracyjne, oraz ochronny lakier bezbarwny.

 

Zamienniki na istniejące wyprawy (lamperia oraz na pasek ozdobny nad lamperią) na klatki schodowe w zasobach ESM „Sielanka” dostępne są w firmie BUDO-MAX Elbląg ul. Lotnicza 4b (Pan Karol Paczkowski tel. 509 955 237)

 1. Caparol lamperia jest - Capadecor Putz - nr 21
 1. Caparol pasek ozdobny jest - Capadecor Putz - nr 29
 1. STO lamperia jest StoLook Piccolo Lp 0218
 1. STO pasek ozdobny jest StoLook Piccolo  LP 0209

Podkład farba gruntująco podkładowa z dodatkiem delikatnego kwarcu ”Decoverni Quarzo”

Nr koloru podkładu (farby gruntującej) - jak struktura (zamiennik)

Inne występujące kolory:

Robotnicza 160, 51,53,55,57,59 Płk. Dąbka 26,28,30,41,43,69 Urocza 11.13,15 - lamperia jest StoLook Piccolo Lp 0206, zamiennik - MultiDeco Lp 206 - pasek ozdobny jest StoLook Piccolo Lp 0209, zamiennik - MultiDeco nr Lp 209

Wyprawę należy zabezpieczyć (przed zabrudzeniem oraz wodą) dwiema warstwami lakieru bezbarwnego np.: StoPox WL 100 transparent lub inny lakierem chemoutwardzalnym (wodoodpornym, odpornym na ścieranie)

 

 1. W przypadku małych uszkodzeń lamperii dopuszcza się zakrycie ich poprzez zastosowanie listew opaskowych maskujących.
 2. Wszystkie roboty należy wykonać we własnym zakresie i na własny koszt z zachowaniem regulaminu porządku domowego, przepisami Prawa Budowlanego i BHP.
 3. Roboty muszą być wykonane przez firmę lub osobę uprawnioną do wykonywania danego typu prac. Właściciel lokalu ponosi pełną odpowiedzialność za wadliwie wykonane prace oraz ewentualne szkody wynikłe z wykonanych robót.
 4. Prace zakłócające spokój należy przeprowadzić w sposób sprawny i jak najmniej uciążliwy dla sąsiadów w godzinach od 9:00 do 19:00.
 5. Gruz z rozbiórki należy usunąć we własnym zakresie, nie wrzucać do pojemników śmieciowych. Należy dbać aby nie zaśmiecać i nie zabrudzać klatki schodowej w trakcie trwania remontu.

 

W przypadku ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny  667 45 82 81.