Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 73,54 m2
Lokal usługowy usytuowany na piętrze pawilonu handlowo-usługowego z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, witrynę oraz okna. Lokal wyposażony w intalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną z zimną wodą, elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane do zużycia. Od wielu lat w lokalu funjonował salon fryzjerski.  
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 48,40m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal posiada witryny i dwa wejścia : główne i od zaplecza. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wod. -kan. Media w loklau są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 87
Powierzchnia: 69,16m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada witryny, dwa wejścia : główne i od storny zaplecza budynku. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania, elektryczne, wod. - kan. Media w lokalu są opomiarowane. 

Zawiadomienie o wyborze oferty - przeglądy kominiarskie i gazowe

Elbląg, dnia 06.05.2021 r.

 

 

 

Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka” na podstawie decyzji Zarządu z dnia 06.05.2021 r. protokół nr 19/2021 zawiadamia o wyborze oferty na wykonanie przeglądów kominiarskich oraz gazowych w budynkach mieszkalnych i użytkowych Spółdzielni złożonej w ogłoszonym dnia 09.04.2021 r. na stronie internetowej Spółdzielni pisemnym przetargu nieograniczonym.

 

ZAMAWIAJĄCY wybrał firmę  Salomon” Centrum obsługi inżynieryjno-technicznej dla budownictwa ul. Gdańska 20, 14-200 Iława.

 

Dziękujemy za złożenie ofert.