Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 37,51m2
Lokal położony na piętrze budynku handlowo-usługowego w bezpośrenim sąsiedztwie targowiska miejskiego. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, okna na dwie strony budynku,  składa się z dwóch pom. usługowych, przedpokoju oraz WC. W lokalu znajduje się instalacja wod.-kan, centralnego ogrzewania i elektryczna. Media w lokalu są opomiarowane. 
Ulica: Teatralna 27
Powierzchnia: 110,00m2
Lokal użytkowy położony na parterze budynku handlowo-usługowego. Lokal składa sie z sali głównej oraz pomieszczeń zaplecza. Lokal posiada wejście główne oraz wyjściwe od zaplecza oraz witrynę na całą szerokość sali głównej. Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną, elektryczną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 28
Powierzchnia: 18,30m2
Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowych. Lokal składa się z jednego pomieszczenia handlowego oraz wydzielonego pom. WC, posiada jedno wejście do lokalu. Lokal może byc przeznaczony na działalność handlowo-usługową lub biurową. W lokalu znajduje sie instalacja centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjna, elektryczna, media są opomiarowane.
Ulica: Płk. Dąbka 79
Powierzchnia: 231,40m2
Lokal znajduje się na piętrze budynku handlowo-usługowego, składa się z kilku pomieszczeń o różnej wielkości z możliwością połączenia. Lokal może być przeznaczony na dowolny rodzaj działalności ( przez ostatnie lata mieściła sie w nim lokalna telewizja ). Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wod.-kan. ( dwie toalety), elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane.
Ulica: Płk. Dąbka 79
Powierzchnia: 136,60m2
Lokal położony na parterze budynku handlowo-usługowego z przeznaczeniem na działalność handowo-usługową lub inną. Lokal w trakcie wydzielania będzie posiadał dwa wejścia - główne oraz od zaplecza oraz witryny. Lokal wyposażony w instalacje centralnego ogrzewania, wod. kan. oraz elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane.

Wyjaśnienia, informacje

Dodatkowe wyjaśnienia

W związku z pojawieniem się zapytań firm biorących udział w przetargu nieograniczonym na remont klatek schodowych w latach 2011-2012, ESM „SIELANKA” odpowiada:

Pytanie nr 1:

Czy wymiana ekranów balkonowych dotyczy wszystkich budynków zgodnie z SIWZ (poza wysokimi budynkami, gdzie są już ekrany wymienione) czy tylko 11 budynków zgodnie z przedmiarami?
Przedmiary podają tylko jeden wymiar a na większości budynków występują przesłony pojedyncze i podwójne.

Odpowiedź na pytanie nr 1:

Wymiana przesłon (ekranów) balkonowych dotyczy tylko 11 budynków podanych w przedmiarach.

Załączone rysunki oraz zdjęcia już wykonanych przesłon balkonowych są tylko rysunkami poglądowymi mającymi na celu w szczegółach pokazać rozwiązania techniczne i sposób montażu przesłon.

Przedmiar określa gabaryty przesłony oraz ilość na poszczególnych budynkach.

Cenę ofertową należy określić wyceną indywidualną wg dokumentacji poglądowej, przedmiaru robót, szczegółowych specyfikacji technicznych i WIZJI LOKALNEJ.

Pytanie nr 2:

Czy w ramach wymiany drzwiczek w szafkach elektrycznych i gazowych należy przewidzieć dodatkowo jakieś roboty instalacyjne (np.: przełożenie liczników, podstaw bezpiecznikowych itp.)?

Odpowiedź na pytanie nr 2:

W ramach wymiany drzwiczek w szafkach elektrycznych i gazowych przedmiary przewidują tylko pomalowanie ich wewnątrz farbą emulsyjną z przygotowaniem podłoża bez prac instalacyjnych.

Elbląg dn. 08.02.2011

Pobierz: Pytania.docx

data dodania:2011-02-09

 

 

 

 

 

                               

    W związku z pojawieniem się pytań dotyczących przetargu na montaż instalacji solarnej w budynku przy ul. Płk Dąbka 75-77 Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Sielanka” odpowiada:                                                                               

                                                                                                

 

Pytanie nr 1.

 Proszę o określenie, jakie parametry powinny posiadać kolektory równoważne do zaprojektowanych?

Odpowiedź na pytanie nr 1.

  W przedmiarze robót określony został rodzaj kolektora, ,nie przewidujemy zatem zastosowania kolektorów o innych parametrach.

Pytanie nr 2.

Czy Zamawiający dopuszcza zastosowanie kolektorów słonecznych pionowych?

Odpowiedź na pytanie nr 2.

  Nie dopuszczamy stosowania kolektorów pionowych.

Pytanie nr 3.

Czy Zamawiający dopuszcza zastosowanie kolektorów o układzie hydraulicznym harfy pojedynczej lub podwójnej?

Odpowiedź na pytanie nr 3.

  Nie dopuszczamy stosowania kolektorów o układzie hydraulicznym harfy pojedynczej lub podwójnej.

Pytanie nr 4.

Czy Zamawiający dopuszcza zastosowanie innej liczby kolektorów o innej powierzchni jednostkowej, przy zachowaniu minimalnej, całkowitej powierzchni czynnej wszystkich kolektorów?

Odpowiedź na pytanie nr 4.

  Nie dopuszczamy zastosowania konfiguracji kolektorów innej jak określona w dokumentacji przetargowej.

  Powyższe podyktowane jest utrzymaniem równych parametrów technicznych dla wszystkich oferentów.

Pytanie nr 5.

Czy Zamawiający mógłby określić, jaką stawkę VAT należy zastosować dla zadania?

Odpowiedź na pytanie nr 5.

  Według naszej wiedzy stawka VAT przy tych robotach wynosi 8%.