Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 73,54 m2
Lokal usługowy usytuowany na piętrze pawilonu handlowo-usługowego z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, witrynę oraz okna. Lokal wyposażony w intalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną z zimną wodą, elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane do zużycia. Od wielu lat w lokalu funjonował salon fryzjerski.  
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 48,40m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal posiada witryny i dwa wejścia : główne i od zaplecza. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wod. -kan. Media w loklau są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 87
Powierzchnia: 69,16m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada witryny, dwa wejścia : główne i od storny zaplecza budynku. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania, elektryczne, wod. - kan. Media w lokalu są opomiarowane. 
Ulica: Gwiezdna 26/27
Powierzchnia: 130,80m2
Cena: do negocjacji
Opis lokalu:

Spółdzielnia posiada do wynajmu na zabrania, konferencje, szkolenia, pokazy i tp. na I piętrze budynku administracji pomieszczenie świetlicy. Pomieszczenie wyposażone jest w instalację elektryczną i instalację centralnego ogrzewania. W pomieszczeniu znajduje się :

16 stołów 8 osobowych, około 100 krzeseł, szafy ubraniowe, czajnik bezprzewodowy, ekran i projektor, sprzęt audiowizualny + nagłośnienie, tv, interenet, istnieje możliwość przeprowadzania bezpośrednich transmisji telewizyjnych w lokalnych mediach, na oknach opuszczane rolety ( sprzęt może zostać udostępniony po uzgodnieniu warunków).

Lokalizacja: I piętro budynku administracji ESM "Sielanka"
Komunikacja: budynek położony w ciągu lokali handlowo-usługowych przy ul. Gwiezdnej - w pobliżu komunikacja autobusowa i tramwajowa
Zdjęcia: