Oferta lokalowa

Ulica: Pl. Jagiellończyka 6
Powierzchnia: 84,04m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada wejście główne oraz witryny na całą szerokość lokalu, wejście od zaplecza, może byc przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z ciepłą i zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane.
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 65,64m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 30
Powierzchnia: 52,81m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja wod. - kan. z ciepłą i zimną wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowane i rozliczane.
Ulica: 1-go Maja 44
Powierzchnia: 101,50m2
Lokal połozony na parterze budynku mieszkalno-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada jedno wejście oraz witryny na cała szerokość lokalu, może byc przeznaczony na działalnośc handlowo-usługową. W lokalu znajdue się instalacja wod. - kan. z ciepła i zimna wodą, centralnego ogrzewania, elektryczna. Media w lokalu sa opomiarowaene i rozliczane.
Ulica: Płk. Dąbka 64
Powierzchnia: 27,50m2
Lokal usytuowany na parterze budynku handlowo-usługowego w ciągu lokali handlowo-usługowych. Lokal posiada wejście główne oraz witrynę. Lokal wyposażony jest w instalacje centralnego ogrzewania, elektryczną, wodno-kanalizacyjną. Media w lokalu opomiarowane i rozliczane. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową bądź usługowo-biurową.
Ulica: PŁK. S. DĄBKA 64
Powierzchnia: 190m2
Cena: do negocjacji
Opis lokalu:

UWAGA !!!

DWIE SALE KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE NA 100 OSÓB LUB NA 50 OSÓB. SZCZEGÓŁY OFERTY WYNAJMU SAL DO POBRANIA W ZAKŁADCE AKTUALNOŚCI-NAJEM DZIERŻAWA - SALE KONFERENCYJNO-SZKOLENIOWE

Lokalizacja: I PIĘTRO BUDYNKU HANDLOWO-USŁUGOWEGO
Komunikacja: SKRZYŻOWANIE ULIC PŁK. DĄBKA Z PIONIERSKA
Zdjęcia: