Oferta lokalowa

Ulica: Płk. S. Dąbka 79
Powierzchnia: 73,54 m2
Lokal usługowy usytuowany na piętrze pawilonu handlowo-usługowego z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Lokal posiada jedno wejście z tarasu, witrynę oraz okna. Lokal wyposażony w intalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną z zimną wodą, elektryczną. Media w lokalu są opomiarowane i rozliczane do zużycia. Od wielu lat w lokalu funjonował salon fryzjerski.  
Ulica: Królewiecka 85
Powierzchnia: 48,40m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego, może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. Lokal posiada witryny i dwa wejścia : główne i od zaplecza. W lokalu znajduje się instalacja elektryczna, centralnego ogrzewania i wod. -kan. Media w loklau są opomiarowane.
Ulica: Królewiecka 87
Powierzchnia: 69,16m2
Lokal położony na parterze budynku mieszkalno-usługowego. Lokal posiada witryny, dwa wejścia : główne i od storny zaplecza budynku. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowo-usługową. W lokalu znajduje się instalacja centralnego ogrzewania, elektryczne, wod. - kan. Media w lokalu są opomiarowane. 
Ulica: 1-GO MAJA 30
Powierzchnia: 95,61m2
Cena: 32,00
Opis lokalu:

LOKAL USYTUOWANY NA PARTERZE, SKŁADA SIĘ Z SALI GŁÓWNEJ, POM. MAGAZYNOWO-SOCJALNEGO, TOALETY ORAZ MAGAZYNKU GOSPODARCZEGO.LOKAL POSIADA JEDNO WEJŚCIE ORAZ DWIE DUŻE WTRYNY, WYPOSAŻONY JEST W INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA, WOD. - KAN. ORAZ ELEKTRYCZNĄ. MEDIA W LOKALU SĄ OPOMIAROWANE. LOKAL  MOŻE BYĆ PRZEZNACZONY NA DZIAŁLANOŚĆ HANDLOWO-USŁUGOWĄ LUB BIUROWĄ.

Lokalizacja: CIĄG LOKALI HANDLOWYCH NA PARTERZE BUDYNKU MIESZKALNO-USŁUGOWEGO
Komunikacja: W SĄSIEDZTWIE SKRZYŻOWANIA ULIC 1-GO MAJA Z HETMAŃSKĄ
Zdjęcia: